Pavasaris ir Papuošalai!

Pavasaris ir Papuošalai!

Papuošalai & Pavasaris… PAGALIAU!

 

Už lango vis dar žiema, kuri reikalauja  šiltų megztinių ir židinio ugnies. Tačiau negalime paneigti, jog pavasaris nenumaldomai beldžiasi ir jau atrodo taip šalia, ranka pasiekiamas. Taigi tą jaudinantį laukimą išnaudokite produktyviai ir pagalvokite kaip puošitės saulėtą2018-ujų pavasarį.

Didieji mados namai turi paruošę Jums keletą tendencijų. Susipažinkite ir išsirinkite patinkančias ir labiausiai tinkančias:

 

 1.  Sluoksniavimas:

Ši tendencija jau visiems gerai pažįstama kalbant apie drabužius. Na, o šį pavasarį sluoksniuokime papuošalus!  Du? Trys kaklo papuošalai vienu metu? Taip! Ši tendencija reikalauja labai smulkių ir subtiliųtiek auksinių tiek sidabrinių vėrinių, kurie puikiai derės tarpusavy.

 

 

                 

 

Lily Butiq Jums siūlo net keletą sidabrinių kaklo papuošalų variacijų, keli iš jų:  ,,Anchors“ ir ,,Tears“.

       

                     

 2.     Mix & Match!

Pamirškite tobulai sustyguotus derinius ir griežtą taisyklių laikymasi. Eksperimentuokite su spalvomis, formomis ir dydžiais. Sunku apsispręsti, kuriuos auskarus segėti? Segėkite abu iškart!

  Puikiai tarpusavy derės Lily Butiq auskarai ,,Mary“ ir ,,Melissa“. Taip pat minimalistiniai variantai ,,Black Ring“ ir ,,Destination“

                             

                                  

  3.      Interpretuokite Broką!

Nuo Viktorijos laikų sietynų iki perlų ir įmantrių auksarų... Ištaigingi ir prabangūs papuošalai puikiai derės prie 2018 metų mados tendencijų. Rinkitės ryškius, didelius, spalvotais kristalais inkrustuotus papuošalus.

              

Lily Butiq Jums siūlo ryškų komplektą: Apyrankes ,,Royal“ ir ,,Happiness“ bei žiedus ,,Colorful flower“ bei ,,Lily“.

  

 

4.     Balti kristalai! 

Chanel, Dries Van Noten, Yves Saint Laurent, Stella McCartney kolekcijų pristatymuose balti kristalai užkariavo podiumą. Skaidrus blizgesys ir švarios linijos Lily Butiq skiriamasis bruožas. Didelis sidabrinių papuošalų inkrustuotų cirkonio akmenukais pasirinkimas suteikia galimybę pasipuošti bet kokiai progai. 


 

Lily Butiq siūlo auskarus ,,Cataleja”, ,,Celebrity”, ,,Entry”, ,,Obsesison” ir daug kitų!

                  

   

Visą asortimentą rasite www.lilybutiq.com

2 Comments

  • Avatar
   Aaron McKerihan
   Jul 23, 2019

   The best question when visiting some place new, tourist buses. You need to have this question answered before you reach your designation. This solves many questions and problems for you pre-hand. You can take help from grademiners in contacting better hiring companies.

  • Avatar
   hillary
   Jul 25, 2019

   The post is really superb. It’s varied accessory information that consists during a basic and necessary method. Thanks for sharing this text. The substance is genuinely composed. This web write my college paper log is frequently sharing useful actualities. Keep sharing a lot of posts.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code